O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą od 1999 roku profesjonalnie zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem rolnictwa i ogrodnictwa na terenie Raciborza i okolicznych miejscowości. Z rolnictwem związani jesteśmy odkąd tylko sięgamy pamięcią, jako dzieci dorastające na wsi otaczaliśmy się ludźmi, którzy całe życie poświęcali dbaniu o swoją ziemię, wkładając niezwykle dużo wysiłku i pracy w jej uprawę.

Z wartościami i wiedzą, którą wynieśliśmy z rodzinnych stron chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom nowoczesnego rolnictwa i ogrodnictwa. Stale poszerzamy asortyment, a w naszej ofercie znajdują się: środki ochrony roślin, nawozy i mikroelementy, pasze i dodatki paszowe, nasiona, węgiel, narzędzia ogrodnicze, oraz materiały dla hobbystów. Oferujemy również usługę naprawy i zakuwania węży hydraulicznych.

Naszym atutem jest profesjonalne i rzetelne doradztwo. Dążymy do tego, aby odkryć na nowo potencjał ziemi naszych klientów, oraz zwiększyć plony niższymi nakładami pieniężnymi.
Cyklicznie organizujemy szkolenia, na których autorytety w branży rolniczej przekazują najnowszą wiedzę dotyczącą nowoczesnego sposobu uprawy i podniesienia jakości gospodarstwa.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, staramy się wyszukiwać zamienniki środków, nawozów i pasz o doskonałym składzie, dotąd nieznanych na naszym rynku, dzięki którym w naszej ofercie odpowiedni produkt znajdzie każda osoba zajmująca się hodowlą zwierząt, rolnictwem, czy ogrodnictwem.

Anna Borecka, Bartosz Borecki
oraz załoga AGRO OAZY

Skontaktuj się z nami

Wiedza i doświadczenie plonuje