NASZE PRODUKTY

OGRODNICTWO

Jeśli Twoją pasją nie jest tradycyjne rolnictwo, nie interesują Cię pasze i dodatki paszowe, ale zajmujesz się profesjonalnym lub hobbystycznym ogrodnictwem, sklep online przygotował dla Ciebie specjalną ofertę produktów wspierających w prowadzeniu upraw. Polecamy między innymi sprawdzone środki ochrony roślin, nasiona i nawozy, folie i włókniny do przygotowywania czystych upraw roślin użytkowych.
OGROD.jpg

W naszej ofercie:

NARZĘDZIA DO PIELĘGNACJI OGRODU

Sekatory, nożyce do żywopłotu, nożyce do gałęzi, piły, grabie, motyki, kosy, łopaty, szpadle, szufle, miotły, siekiery, widły, świdry, kilofy, taczki, opryskiwacze, trzonki, rękawice ogrodowe, pergole.

Systemy nawadniające: węże ogrodowe, wózki do węży, pistolety, zraszacze, złączki, konewki

Znajdziecie u Nas także klucze: nasadowe, grzechotki, dynamometryczne, płaskie, oczkowe, imbusowe, przedłużki, redukcje.

ogr1.jpg

DONICZKI
Szeroki wachlarz wzorów i kolorów doniczek ozdobnych i produkcyjnych gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie zarówno do domu jak i do ogrodu!
Oferta doniczek obejmuje:

  • doniczki i paletki produkcyjne w szerokiej rozpiętości rozmiarów
  • doniczki ceramiczne
  • doniczki i podstawki plastikowe od średnicy 8 cm do 64 cm
  • skrzynki balkonowe
  • doniczki wiszące i przyścienne
  • podstawki
DONKI.jpg

PODŁOŻA: KORA, ZIEMIA, TORF

Kory ozdobne, drobnoziarniste, średnioziarniste, gruboziarniste.
Ziemie i podłoża do uprawy kwiatów i warzyw, torf kwaśny, substrat torfowy.

DRZEWKA OZDOBNE I OWOCOWE

KORA.jpg

FOLIE I AGROWŁÓKNINY

Oferujemy folie polskich i zagranicznych firm stosowane w rolnictwie, ogrodnictwie i warzywnictwie.
Należą do nich: folie ogrodnicze-tunelowe, folie budowlane, folie kiszonkarskie , folie do balotów, folie pęcherzykowe, siatki ogrodnicze i inne

Agrowłókniny produkowane są z włókien polipropylenowych, mają nieregularną posplataną strukturę z odciśniętymi rowkami. Dzięki swojej porowatej strukturze przepuszczają wodę i pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza. Posiadają również stabilizatory UV. Stosowane są przede wszystkim w celach ochronnych dla roślin ale również przyczyniają się do ich szybkości wzrostu. Są przy tym skuteczne i wygodne w użyciu.

Posiadamy agrowłókniny wiosenne, zimowe, ściółkujące (przeciw chwastom)

Agrowłókniny białe o gramaturze 17g/m2 , 19g/m2 , 23g/m2 chronią rośliny przed przymrozkami, szybką utratą wody, silnym wiatrem, owadami, ptakami, a agrowłóknina 50g/m2 przed szczególnie niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak śnieg, grad, mróz. Polecana do ochrony iglaków, róż, winorośli, rododendronów, wrzośców oraz innych odmian źle znoszących warunki polskiej zimy. W uprawach gruntowych agrowłókniny zimowe polecane są do ochrony zimującej pietruszki, porów, szpinaku, truskawek i innych.

AGRO.jpg